Sosyal Medya

Instagram yorum engelleme

Son zamanların en popüler sosyal medya uygulaması Instagram kullanıcılarına yeni güncellemeler sunmaya devam ediyor.

Daha önceden istenmeyen yorumları kapatmak için Instagram’da yaptığınız bir paylaşımın yorum kısmını tamamen kısıtlamanız gerekiyordu. Yani o gönderiye yakınlarınız dahil kimse yorum yapamıyordu. Bu da birkaç kendini bilmez yüzünden yaptığınız paylaşımların yorumlarını kapatmak anlamına geliyordu. Fakat artık son gelen güncellemeyle birlikte kötü niyetli insanların Instagram’daki paylaşımlarınıza yorum yapmalarını engelleyebilirsiniz.

Instagram yorum engelleme – sınırlandırma

  • Instagram uygulamasını açın.
  • Profilinize girin.
  • Ayarlar kısmına dokunun.
  • Yorumlar bölümüne girin.

instagram yorum gizleme

Şu kişinin yorumlarını engelle: Seçtiğiniz kişilerin yorumları sadece kendilerine gözükür. Size ve diğer takipçilerinize gözükmez.

Uygunsuz yorumları gizle: Bu seçeneği aktif ettiğiniz zaman çokça kullanılan argo sözcükleri ve küfürleri içeren yorumları otomatik olarak engeller(gizler).

Özel anahtar sözcükler: Belirlediğiniz kelimeleri virgülle ayırarak gizleyebilirsiniz.

Instagram’da istenmeyen yorumlar nasıl engellenir? Öğrenmiş olduk.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar