sims 4 para hilesi
Oyun

The Sims 4 Sınırsız Para Hilesi

The Sims 4 oyununda sonsuz para hilesi yapmak mümkün mü? Sims 4 para hilesi kodu nedir? Bilinen hilenin dışında başka bir para hilesi var mı? Anlattık.

Sims 4 para hileleri

Aşağıdakiler klasik simoleon (sims para birimi) hileleri. Bu hileleri kullanabilmek için Ctrl + Shift + C yaptıktan sonra karşınıza gelen cheat console bölümüne istediğiniz hileyi yazın ve enter tuşuna basın.

  • Rosebud: 1.000 Simoleon verir. 
  • Kaching: – 1.000 Simoleon verir. 
  • Motherlode: – 50.000 Simoleon verir.

Zaten çoğunuz yukarıdaki hileleri biliyorsunuz. Şimdi gel gelelim simoleon miktarını istediğimiz kadar artırabileceğimiz Sims 4 para hilesine. Aşağıdaki hileyi çoğu platformda bulamayacağınızı belirtmek istiyorum.

Sims 4 sonsuz para hilesi nasıl yapılır?

  • Tekrardan cheat console bölümünü açın.
  • “Testing cheats true money” yazın ve istediğiniz para miktarını girin.

Hile örneği: Testing cheats true money 9999999

Not: Ulaşabileceğiniz en yüksek simoleon miktarı 9.999.999’dur.

Yukarıdaki hile sayesinde artık Sims 4 oyununda para hilesi yapabilmek için sürekli kod yazmanıza gerek kalmayacak. 1 kere yazdıktan sonra doya doya simoleon harcayabilirsiniz. İyi kullanımlar.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar