Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı her geçen gün en çok kullanılan ödeme yöntemi olmakta emin adımlarla ilerliyor. hem olumlu hem de olumsuz yönleri ile değerlendirilen kredi kartları her ne kadar olumsuz
yönleri ile gündeme gelse de kimisi zorunluluktan kimisi de kolay geldiğinden birçok insan hala kredi kartı kullanıyor. Hatta öyle ki Danimarka restoran, benzinlik gibi oldukça önemli noktalarda nakit ile ödeme seçeneklerini tamamen kaldırdı. Bu noktalarda sadece kredi kartı ile ödeme seçeneğini bıraktı. Durum böyle olunca hayata atılan, gelir elde etmeye başlayan hemen hemen herkes kredi kartına ihtiyaç duyuyor.

Kredi kartlarına başvuru işlemleri eskisinden çok daha kolay ve hızlı gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye İş Bankası kredi kartlarına istediğiniz yerden ve istediğiniz an bir sms ile kredi kartı alabilme durumunuzu, banka tarafından sizin için sağlanan kredi kartı üst limit tutarınızı kolayca sorgulayabilirsiniz. Türkiye İş Bankası müşterilerinin işlemlerini daha hızlı hale getirmek ve sanal bankacılığı gerçek hayata daha çok uyarlamak için bu tip işlemlere daha çok önem vermeye başlayan bankalardan.

Türkiye İş Bankası Sms İle Kredi Kartına Başvurma Aşamaları

Herkesin bildiği üzere kredi kartı başvuruları banka şubelerinden bizzat kişinin müracaatı ile yapılabilmektedir. Bu işlemin bir de mesai saatleri içinde gerçekleştirilmek zorunda olması genelde haftalarca ertelenmesine sebep olmaktadır. Bu soruna çözüm sunmak için Türkiye İş Bankası kredi kartına başvurmak isteyen müşterilerinin sms ile başvurmalarını mümkün kılmıştır.

“Telefonunuzun sms bölümüne girip T.C kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi girdikten sonra 4402’ye mesajınızı yollayabilirsiniz. “

Bu sms sonucu size olumlu ya da olumsuz olmak üzere bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Eğer olumlu cevap alırsanız kredi kartı başvurunuz incelenmek ve daha sonra onaylanmak üzere işleme alınır. Onay geldikten sonra bankanın belirttiği iş günleri süresinde kartınız hazırlanır ve isterseniz adresinize yollanır isterseniz de gidip şubeden teslim alabilirsiniz. Kredi kartınız için belirlenen harcama limitiniz aylık gelirinizin 4 katı olacak şekilde ayarlanmaktadır. Bu nedenle başvuru sırasında belirttiğiniz gelir tutarınızın doğru olması önemlidir.

İsterseniz Türkiye İş Bankası Sms İle Kredi Başvurusu makalemizde okuyabilirsiniz.

Etiketler: işbank sms ile kredi kartı başvurusu, türkiye iş bankası sms ile kredi kartı başvurusu

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar