Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Teb Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hem alışveriş, hem de kolay ödeme seçeneklerinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin kredi kartı alışkanlığını daha da aşılamak için geliştirdiğimiz ve hala sürmekte olan
Teb Bankacılığı, yeni sistemimiz olan sms üzerinden kredi kartı başvurusu ile işlemlerinizi daha da kolaylaştırmayı sağlıyor. Ekstra masraf ödemeksizin gerçekleştirilen başvuruyu tek tık üzerinden yürütebiliyorsunuz.

Ayrıca hem Axcess, hem de Worldcart sahibi olup taksit ve bonus seçeneklerimizden faydalanabileceksiniz. Şubeye gitmeden ve sıra beklemeden sadece telefon uygulaması ya da sms yollayarak kart başvurusu yapabiliyorsunuz. Size sunulan seçenekler arasından en pratik ve hızlı işlem olarak sms ile başvuru yöntemini önermekteyiz.

Teb Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Örnek

Şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerimiz için sms yöntemi ve Teb telefon ile kredi kartı başvurusu seçeneklerimiz mevcuttur.0850 222 09 29 müşteri destek hattımızı arayarak kredi kartı başvurunuzu
Tc kimlik numaranızı yazıp günün her saati içerisinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sms ile işlemimiz sadece

Yıldız Priority Kart için geçerli olup, başvuru için YILDIZ yazıp 4663 e sms göndererek başvurunuz yapılmaktadır. Hizmetimizin daha da kaliteli olabilmesi adına şikayetlerinizi, bireysel işlemleriniz için ve görüşleriniz için müşteri hizmetlerinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tebbank’ın Size Sunduğu Kredi Kartı Seçenekleri

CEPTETEB Kart, TEB Bonus Kart, TEB She Kart, TEB Yıldız Priority Kart, TEB Platinum Kart, Sade Kart, TEB Worldcard olarak gruplara ayrılmış olan kredi kartlarımızdan size en uygun olan kartı seçerek işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Her kartın size sunduğu fırsatlardan bilgi alabilmek için https://www.teb.com.tr adresimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde başvurunuzu onaylamak için bekleyen müşteri hizmetlerimize vereceğiniz doğru bilgiler sayesinde işinizi en hızlı şekilde yapmayı hedeflemekteyiz. Harcarken bile bonus kazanmanızı sağlayacak olan ve gittiğiniz her anlaşmalı mağazada indirim seçenekleri sunan Tebbank Kredi kartınızı kullanmaya hemen başlayın!

Teb Bankası Web Sayfası Üzerinden Başvurular

Bilgisayar kullanıcısı olanlar için bir başka başvuru seçeneğimizde TC kimlik numaranız ve cep numaranız başta olmak üzere gerekli kimlik bilgilerinizi isteyeceğimiz formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Tebbank müşterilerimize sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanabilmek için bütçenize uygun kredi kartınızı seçmeyi unutmayın.

Teb bankası kullanacıları dilerse sms ile kredi başvurusu‘da yapabilir detaylar için tıklayınız.

Etiketler: teb sms ile kredi kartı başvurusu, teb bankası sms ile kredi kartı başvurusu

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar