Sms İle Kredi Notu

Vodafone Sms İle Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Sms İle Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?Sms ile kredi notu sorgulama nedir?

Kredi notu ya da diğer adı ile kredi puanı, bankaya başvurmuş olan ve banka olanaklarından faydalanan bir bireyin banka ve finansa dayanarak arasındaki her türlü mali deneden faydalanılarak
yapılan analizler sonucu elde edilmiş bir sayısal değerdir. Kredi notu kişinin yeniden bankadan kredi kartı filan almasında etkilidir. Kredi notunun yüksek tutulması bu nedenledir ki önem arz eder.
Sms ile kredi notu sorgulama ise bağlı olunan iletişim firması bünyesinde belirlenmiş kısa kodları ilgili numaraya göndermek sureti ile yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama sonrası sms ile mesaj bildirimi alınıp kredi notu öğrenilir. Böylece kredi notu öğrenmek için bankada sıra beklemenize gerek kalmaz. Kredi notları 0 ile 1900 arasında değişmektedir.

Vodafone sms ile kredi notu öğrenme nasıl olur?
Vodafone sms ile kredi notu sorgulamada T.C. Kimlik numaranız ile doğum yılınızı arada birer boşluk bırakarak 1122 numarasına göndermek yeterlidir. Sonuç almak için 1122 numarasından bir cevap alacaksınız. Cevap 1122 numarasından kısa mesaj şeklinde kredi notunuz size gelecektir.

İlk olarak bu sorgulamayı yapabilmek için vodafone simkartınızın olması ve en önemlisi de aktif vodafone kullanıcısı olmanız gerekiyor. Daha sonra ise vodafone sahibi olmanın yanı sıra belli miktar bakiyeniz olması gerekmektedir. Kısa mesaj ücreti alınmaktadır.

Vodafone ile sms göndererek kredi notu öğrenme ve sorgulama işlemi için ödeme nasıl yapılır?

Vodafone ile sms göndererek kredi notu öğrenmek bir dakikanızı almayacaktır. Tek yapmanız gereken 1122 numarasına sms göndermek. Bunun için ödemeniz gereken 9 TL otomatik olarak bakiyenizden alınır.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar