Sosyal Medya

WhatsApp’ta kişi engelleme

Bu yazımızda sizlere Android işletim sistemine sahip telefonlarımızda sıkça kullandığımız Whatsapp’ta kişi engelleme işlemi nasıl yapılır? Bunun cevabını vereceğiz.

WhatsApp kişi engelleme işlemi nasıl yapılır?

  • Whatsapp’a girin.
  • Engellemek istediğiniz arkadaşınızın üzerine tıklayın ve sohbet alanına girin.
  • Sağ üst kısımda yer alan “Ayarlar” (üç nokta ile gösterilir) simgesine tıklayın.

  • Açılan menüden “Diğer” seçeneğine dokunun.

  • Engelle“yazısına dokunun.

  • Engellensin mi? Engellenen kişiler sizi arayamaz veya size mesaj gönderemez” uyarısına “Engelle” diyerek WhatsApp kişi engelleme işlemini tamamlayın.

WhatsApp’ta engellediğim kişinin engelini nasıl kaldırırım?

Eğer daha önce WhatsApp’ta herhangi bir kişiyi engellemiş ve engelini kaldırmak istiyorsanız; yine “Ayarlar” kısmına tıkladığınızda açılır menüden “Diğer” butonuna dokunun ve karşınıza çıkan menüden “Engellemeyi Kaldır“yazısına tıklayın.

WhatsApp’ta engellediğim kişileri nasıl görebilirim?

Not: WhatsApp rehberinizde engellemiş olduğunuz kişileri görmek için sırasıyla “Ayarlar” > “Gizlilik” > “Engellenmiş Kişiler” yolunu izleyin.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar