WhatsApp+ Plus
Sponsor

WhatsApp Plus İndir

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ın fonksiyonu arttırılmış sürümü: WhatsApp Plus (+)

Günden güne çeşitli mobil uygulamalar geliştiriliyor. Fakat bu seferki biraz farklı. Dünya üzerinde en çok kullanılan çevrimiçi mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması WhatsApp’ın daha fazla özelliğe sahip bir sürümü var desek inanır mısınız?

İşte WhatsApp Plus’ın özelliklerinden bir kaçı:

  • Mavi tik kapatma: Mesajımı gördün, niye cevap vermiyorsun? Tribine son!
  • Yazıyor… özelliğini gizleme: Ne yazıyordun da sildin? Kötü bir şey mi yazacaktın yoksa! (Can sıkıcı değil mi?)
  • Profil ziyaretlerini görme: Profilime en son kim bakmış? Merakından kurtulun.
  • Tema değiştirme: Klasik WhatsApp temasından bıktıysanız uygulamaya içerisinden istediğiniz temayı seçebilir, kendi göz zevkinizi kendiniz yönetebilirsiniz.
  • Daha yüksek dosya boyutu: WhatsApp uygulamasının dosya boyutu sınırını kaldıran WhatsApp+ daha yüksek boyuttaki dosyaları karşı tarafa iletebilme imkanı sunuyor.

Yukarıdakiler WhatsApp Plus’ın özelliklerinden sadece bazıları. Eğer sizde gizliliğe önem veren biriyseniz, bu uygulama çok işinize yarayacak. WhatsApp Plus Android sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

WhatsApp Plus İndir

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar