Sms İle Kredi

Yapı Kredi Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?Kredi başvuru işlemlerinde en seçici bankalar arasında yer alan Yapı Kredi bankası, uygun vadeleri ve esnek geri ödeme planları ile banka müşterilerinin kredi konusunda en çok çalışmak istediği bankalar arasında yer almaktadır.
Kredi şimdi adlı hızlı kredi başvuru panelleri ise Yapı Kredi bankası ile çalışmak isteyen müşterilerin kredi başvuru işlemlerini kolaylaştırmada aktif rol oynamaktadır. Bankaya kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, farklı platformlarda Yapı Kredi bankası sms ile kredi başvurusu 2017 yılı yazarak banka müşterilerinden gerekli bilgiye de sahip olma imkânı bulabilmektedirler.

Yapı Kredi Bankasında Sms İle Kredi Başvurusu

Yapı Kredi bankasından kredi almak isteyen müşteriler için SMS uygulaması büyük kolaylık sağlamaktadır. Bankadan kredi başvurusu yapacak kişinin öncelikle kişisel bilgilerini girip 4411 numaralı kısa mesaj hattına mesaj çekmeleri gerekmektedir. Burada müşterinin dikkat etmesi gereken hususlardan bir tanesi de mesajda aylık net geliri bilgisini kesinlikle unutmaması gerektiğidir. Diğer taraftan müşterilerin SMS ile mesaj çekerken hangi kredi türünü istediklerini belirtmeleri de dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır. Örneğin, kullanıcı bireysel kredi türünde kredi başvurusu yaptıysa SMS’ te bunu açık bir şekilde dile getirmesi gerekmektedir.

4411 sms numarasına:

Kredi Türü (konut ya da Bireysel) (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi”* yazıp 4411’e gönderin!

(Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000)

(Örnek 2: Konut 12345678901 1000)

Referans numaranızı öğrenmek için “Ref (boşluk) TCKN” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

(Örnek: Ref 12345678901)

Yapı Kredi Bankasında Kredinin Onaylanması

Müşterilerin kredi başvurularının onaylanması sonrası kredi başvuru sonuçları kısa süre içinde SMS ile müşterilerin telefonlarına gönderilmektedir. Müşterilerin telefonlarına gelen SMS’ de yer alan onay mesajı ile en yakın Yapı Kredi bankası şubesine gitmeleri gerekmektedir. Müşterinin bankaya gitmesinin ardından müşteri için onaylanan kredi ücreti adına açılacak hesaba yatırılacaktır. Kredi ön onayı, bankanın müşterinin kendisine sunulan bilgilerin doğru sayılarak verdiği bir karar olmakla beraber bu bilgilerin doğruluğunun kanıtlanması halinde müşteriye kredi kullanımı gerçekleştirilecektir.

Yapı Kredi’de ATM’den Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’nın kredi başvurusu konusunda tüm müşterilerine sunduğu hizmetler arasında ATM’den kredi başvurusu da yer almaktadır. Yapı Kredi bankasında hesabı olan müşterilerin ayrıntılı bilgi girişine gerek duymayarak kredi kartı ile başvuru menüsüne direkt olarak ulaşmaları mümkün olmaktadır. Bankada hesabı olmayan diğer müşterilerin başvuru menüsünden giriş yapmaları gerekmektedir. ATM’den yapılan başvurularda kredi sonuçları, müşterinin cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir. Kişinin onay alması durumunda en yakın banka şubesine gitmesi gerekmektedir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar