Bankalar

Yapı Kredi’den Cep Telefonuna Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi bankasını kullananlar artık dilediği kişinin cep telefonuna para gönderme işlemi yapabilirler ve parayı gönderdikleri kişi yapı kredi atm‘lerini kullanarak parayı çekebilirler.

Mobil bankacılığın gelişmesiyle birlikte tükeciler artık bir çok işlemini teknoloji kullanarak yaparak zamandan tasarruf etmektedirler, smsilekredi.com bu yazımızda size çok faydalı bir hizmet olan yapı kredi cebe havale nedir ve nasıl yapılır hakkında bilgiler sunacağız.

Yapı Kredi Bankasından Cep Telefonuna Para Nasıl Gönderilir?

Yapı kredi bankası müşterisi iseniz “Yapı Kredi Mobil” uygulamasını öncelikle cep telefonuza indirin eğer yoksa lütfen www.yapikredi.com.tr adresine girek talimatları uygulayınız.

Yapı Kredi Bankası Telefon Numarasına Para Gönderme Resimli Anlatım
Yapı kredi mobil uygulaması kullanıyorsanız eğer aşağıdaki 3 adımlı resmi takip ederek para gönderme işlemini kolayca tamamlaya bilirsiniz.Yapı Kredi Bankası Telefon Numarasına Para Gönderme Yazılı Anlatım

  1. Yapı Kredi mobil bankacılığına giriş yapınız.
  2. Menüden “Para Transferleri’ne” tıklayınız.
  3. Cebe Havale’yi seçiniz.
  4. Paranın çekileceği hesabı, paranın gönderileceği cep telefonu ve göndermek istediğiniz tutarı yazınız ve devam tuşuna basarak işlemi tamamlayınız.

Yapı Kredi Bankasından Gelen Cebe Havale Atm’den Nasıl Çekilir?

Yapı kredi bankasından cep telefonu numaranıza havale geldiyse 7 gün içinde tüm yapı kredi atm’lerinden çekebilirsiniz, paranızı çekmek için aşağıdaki adımları uygulaya bilirsiniz.

  1. Giriş tuşuna basınız
  2. Para çekmeyi seçiniz
  3. Cebe Havale para çekmeye basınız
  4. T.C. Kimlik numaranızı ve paranın gönderildiği cep telefonunu yazınız devam tuşuna basın.
  5. Gönderilen para miktarını tuşlayınız.
  6. Paranın gönderildiği cep telefonuna gelen “Referans” kodunu yazın ve devam tuşuna basın bilgileriniz doğruysa eğer paranız atm tarafından teslim edilecektir.

Yapı Kredi Cebe Havale İşlem Ücreti Ve Para Gönderme Limiti Nedir?

Yapı kredi bankasından cebe havale limiti günlük 1.000 TL‘dir daha fazla gömderim yapmak için bankanızla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Cebe havale işlem ücreti ise 2.00 TL’dir yani 300 TL gönderecekseniz işlem masrafıyla beraber 302.00 TL  olmaktadır.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar