Android müzik indirme uygulamaları
Android

Android İçin Müzik (Mp3) İndirme Uygulamaları

Android telefonlar için ücretsiz müzik indirme uygulamaları. 

Dinlemeyi sevdiğiniz müzikleri; YouTube, Dailymotion, İzlesene/com gibi farklı farklı siteler aracılığıyla dinlemek yerine direkt olarak telefonunuza yükleyip şarjınız azalmadan, rahat rahat dinleyebileceğiniz Android telefonlar için Mp3 indirme uygulamaları listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Şahsen benim de zamanında saatlerce aradığım ancak doğru düzgün bir uygulama bulamadığım için kafayı yediğim bir sorundur “android mp3 indirme uygulaması“. Sizin de aynı sorunla karşılaşmamanız, doğru müzik indirme uygulamasını seçmeniz için bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Artık günümüzde çeşitli platformlardan (YouTube, Spotify, SoundCloud vb.) müzikleri klipleri ile birlikte rahatlıkla dinleyebiliyoruz fakat bunun için kaçınılmaz olarak İnternet bağlantınızın olması gerekiyor. Dinlemek istediğiniz bir şarkıyı WiFi yerine mobil internet yardımıyla dinlemenin internet paketinizi hızla bitireceğinin farkındayız. Bunun gibi sorunların meydana gelmemesi için dinlemek istediğiniz şarkıyı Android telefonunuza 1 kere yükleyip İnternet bağlantısına ihtiyacınız olmadan, ayrıca telefonunuzun bataryasından tasarruf ederek dinleyebilmenizi sağlayan bazı Android müzik indirme uygulamaları mevcut. Gelin hep beraber bu uygulamaları inceleyelim.

Not: Sizlere daha detaylı bilgi verebilmek adına uygulamaların hepsi tek tek indirilip denenmiştir.

Spotify Music – Android müzik indirme uygulaması

Listemizin başında en bilinen müzik indirme uygulaması olan Spotify Music var. Telefonunuzda mobil internet paketinden tasarruf etmek adına sadece müzik “dinleyebilmeniz” için yapılmış bir uygulama. Fakat uygulamanın bir kötü özelliği bulunuyor. Kayıt olduktan sonra 1 hafta ücretsiz olarak şarkı indirme imkanı sunuyor. Bunun haricinde Premium üyelik almadan şarkı indiremiyorsunuz. (1 hafta boyunca indirin indirebildiğiniz kadar arkadaşlar)

Uygulamanın sade, siyah ve şık bir arayüzü bulunuyor. Kullanıcı deneyimi açısından; popüler şarkılar, yeni çıkanlar vb. Anasayfa kısmında listeleniyor. Diğer müzik indirme uygulamalarına göre daha stabil olduğu için, kaynak kullanımı daha az ve dolaylı olarak telefonunuzun şarjını pek fazla yemiyor. Ayrıca dinlediğiniz müzikler arka planda çalabiliyor. Bu da uygulamanın en güzel özelliklerinden biri diyebilirim.

Google Play Store indirme sayısı: 100 milyon

Buradan indirebilirsiniz.

Peggo müzik indirme uygulaması

Play store’da oldukça az indirme sayısına sahip ve pek bilinmeyen bir müzik indirme uygulaması olan Peggo, dinlemek istediğiniz bir şarkının veya şarkıcının adı ile arama yapıp telefonunuza yükleyebilmeniz için sizlere olanak sağlıyor. Bütün bunların haricinde Peggo ile, YouTube gibi büyük video sitelerindeki linkleri kopyalayıp uygulamanın içerisine yapıştırarak da şarkıları indirebilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz.

MYT MP3 müzik indirme programı

Bu Mp3 indirme uygulamasında da tıpkı üstteki uygulamadaki gibi arama yapabiliyorsunuz. Dilerseniz yüksek çözünürlükle indirebileceğiniz MP3 uygulamalarını, dilerseniz telefonunuza indirmeden de uygulama üzerinden dinleyebilirsiniz. Kolay ve sade bir arayüze sahip olan MYT Müzik Downloader, oldukça kullanışlı bir MP3 indirme uygulaması.

Buradan indirebilirsiniz.

Şarkı Evreni – Android müzik indirme

Reklamının pek fazla yapılmadığı halde Google Play Store’da İndirme sayısının bu kadar yüksek olması ve kullanıcılar tarafından 4.6 puan alması ne kadar iyi bir MP3 indirme uygulaması olduğunu ortaya koyuyor.

Google Play Store indirme sayısı: 10 milyon

Android müzik indirme – Android MP3 indirme uygulamaları yazımızın sonuna geldik. Umarız ihtiyacınız olan uygulamanın özelliklerini öğrenip, size en uygun olanını seçmişsinizdir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar