Facebook durduruldu hatası
Sosyal Medya

Facebook durduruldu hatası için kolay çözüm

Dünyanın en büyük sosyal medya sitesi olan Facebook’un, son günlerde sık sık yaşanan Facebook durduruldu hatası için oldukça basit bir çözümü olduğunu biliyor musunuz?

İşletim sistemi Android olan telefonlarda bellek ve batarya kullanımı maximum seviyede olduğu halde kullanmaktan da çekinmediğimiz Facebook ve sonradan bünyesine eklenen Facebook Messenger, son yıllarda herkesin vazgeçilmezleri haline geldi. Fakat en bilinen markaların Android işletim sistemli cihazlarında son günlerde kullanıcıların devamlı “Facebook durduruldu hatası” ile karşılaştığı söyleniyor.

Facebook durduruldu hatası çözümü

Peki can sıkıcı halde belirli aralıklarla ekranda pop-up halinde beliren “Facebook Durduruldu” hatasının çözümü nedir? Facebook neden durdurulur? Diye soracak olursanız; cevabı çok basit. Uygulamayı güncellemek!

Sizle dalga geçtiğimizi mi zannediyorsunuz? Tabi ki de hayır. Ara sıra mübalağa etsek de, bu söylediğimiz gerçek. Facebook durduruldu hatası daha önceki güncellemelerin birinde patlak vermişti. Tabi büyük bir şirket olarak sorun anında çözüldü ve yeni güncelleme kullanıcılara sunuldu. Sizinde cihazınızda Facebook yüklüyse ve devamlı Facebook durduruldu hatası ile karşılaşıyorsanız; Google Play Store > Uygulamalarım kısmından Facebook’un yeni bir güncelleme yayınlayıp yayınlamadığını görebilirsiniz.

Android telefonunuz eskiyse ve güncelleme gelmiyorsa, çeşitli APK sitelerinden Facebook’un güncellenmiş halini indirebilir ve Facebook durduruldu hatasını çözebilirsiniz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Gönderiye Ait 2 Yorumlar

  1. Filozof_Ahmet Reply

    Bütün teknikleri denedim bir türlü facebook durduruldu hatasından kurtulamıyorum. Yetkililerden yardım bekliyorum lütfen…

    • admin Reply

      Facebook uygulaması fazlasıyla RAM tükettiğinden size son çare olarak Facebook Lite indirmenizi önerebilirim. Eğer sorun hala devam ediyorsa büyük ihtimalle telefonunuz eskidir ve maalesef yeni telefon alma vaktiniz gelmiş demektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar