Kredi

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar ve Anlaşmalı Mağazalar


Cep telefonu üretici ve geliştiricileri sıklıkla yeni modeller üreterek müşteri memnuniyetini esas alarak müşterilerine her zaman en iyi teknoloji sunmaya çalışmaktadırlar.İşin maddi boyutu ise biraz sıkıntılı,
Türkiye şartlarında son model bir telefon almak için orta zenginlikte olmamız gerekiyor veya kredi çekmemiz gerekiyor. 4.000 TL’ye cep telefonu almak lüks ihtiyaca giriyor.

Belirli sürelerde ünlü markalar tasarım, model ve yazılımsal olarak günümüze ayak uyduran modelleri ile tüketicileri cezbettikleri için insanlar heveslenerek bir şekilde para bularak bu cihazları kullanmayı istiyorlar. Bizde sizler için Cep telefonu kredisi veren bankaları araştırdık ve  teknosa ve media markt mağazaların bu konuyla ilgili güzel bir çözümü var buyrun okuyalım.

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar ve Anlaşmalı TeknoMarketler

Ingbank – Teknosa: Teknosa ve ING Bank ortak çalışma sonucunda;Tekno Kredi kampyanası ile 500 TL ile 15.000TL arası  9-36 ay vade aralıklarında çekebileceğiniz cep telefonu kredisi vermektedir. %1,39 kredi faiz oranı ile müşterilerinden faiz oranı kredi tahsis ücreti, komisyon, sigorta bedeli talep edilmemektedir.

Daha detaylı bilgi almak için Ingbank TeknoKredi başlığımızı okuyabilirsiniz.

DenizBank – Media Markt: Media Markt mağazalarının içindeki mobil Denizbank şubesine uğrayarak satın almak istediğiniz ürünle ilgili nakit ihtiyacınını 36 ay vade seçeneği %1.38 faiz oranı ile hemen karşılayabilirsiniz bunun için kredi skorunuz en az 1.200 olmalıdır.

Tekno Kredilerin Avantajları Nelerdir?

  1. Alışverişinizde nakit sıkıntınsı yaşamazsınız.
  2. Kredi kartınız yoksa kredi yoluyla taksitlendirmiş olursunuz.
  3. Yüksek faizler ödemezsiniz.
  4. Kredi Puanınız artar.
  5. Bir sonraki alışverişleriniz için puan biriktirmiş olursunuz.

Etiketler: cep telefonu kredisi, cep telefonu kredisi veren bankalar.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar