Sms Bankacılığı

Odeabank 8444 Sms Bankacılığı

Odeabank Sms BankacılığıOdabank müşterileri Sms Bankacılığını kullanarak bankaya gitmeden kullandıkları ürünlerle ilgili bilgilere 8444 kısa mesaj servisi kullanarak ücretsiz bir şekilde faydanabilirler. Sms
bankaclığınını merak edenler için kısa bir açıklama yapayım. Bankalar internet şubesinin kullanmayan müşterilerini yormamak adına cep telefonlarından sms ilekredi kartı borç bilgisi, kredi başvurusu, hesap bakiyesi” öğrenme gibi bir çok sorgulama işlemini yaptırdığı sistemin adıdır bu sistemi kullanmak için size gerekli kodları açıklamarı ile birlikte sundum aklınıza takılan yerde yorum yaparak bizden destek alabilir veya 444 8 444 nolu odeabank müşteri hizmetleri arayabilirsiniz.

Odeabank Sms İle Hesap Bakiyesi Öğrenme Nasıl Yapılır?
Bankaya kayıtlı TL veya döviz hesabınıza para geldimi veya şuanki anlık hesap bakiyeniz ne kadar bunu öğrenmek çok kolay tek yapmanız gereken Odeabank’a kayıtlı cep telefonuzdan 8444’e BAKIYE yazıp göndermek eğer döviz hesabınızın bakiyesini merak ediyorsanız 8444’e BAKIYE USD yazarak yollamanız yeterlidir.

Örnek;
Kime:8444
Mesaj: BAKIYE

Odeabank Sms İle Kredi Kartı  Ekstre Alma
Odeabank’da bulunan kredi kartlarınızın son ekstre borç bilgilerini öğrenmek için 8444’e EKSTRE bir boşluk Kredi kartınızın son 4 hanesini yazarak göndermeniz yeterlidir.

Örnek;
Kime:8444
Mesaj: EKSTRE 7892

Odeabank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
Odeabank’dan kredi kartı almak isterseniz bankaya gitmenize gerek yoktur ön başvurunuzu yapmak için 8444’e BANKO yazıp göndermeniz yeterlidir olumlu veya olumsuz başvurunuza sms ile geri dönüş yapılacaktır.

Örnek;
Kime: 8444
Mesaj: BANKO

Odeabank Sms İle Kart Şifresi Alma
Odeabank banka kartı veya kredi kartı şifrenizi oluşturmak için 844’e SIFRE yaz bir boşluk bırakarak 4 Haneli şifrenizi yazınız ve mesajı göndeririniz.Not: kartınızı yeni aldıysanız eğer şifrenizi oluşturduktan 7 gün içeresinde odeabank atm lerinden yeni bir kart şifresi almanız gerekmektedir bu uygulama kart şifrenizin güvenliği içindir.

Örnek;
Kime:8444
Mesaj: SIFRE 1234

Odeabank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? krediye ihtiyacınız varsa ve bankaya gidecek zamanız yoksa makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar