Haluk Levent İzmir Marşı
Sosyal Medya

Haluk Levent’ten Çanakkale zaferine özel İzmir Marşı performansı

Haluk Levent, dün 18 Mart Çanakkale zaferine özel yayınladığı İzmir Marşı klibiyle YouTube Trend videolar listesinde 2.sıraya oturmayı başardı.

Kendine has, eşsiz yorumuyla İzmir Marşını tekrardan okuyan Haluk Levent, şarkıya doğaçlama yaparak şu sözleri ekledi;

Milli mücadeleye destek olmak için canı pahasına savaşan, karakol cemiyetinden Yeni Bahçeli Şükrü’ye, Hamza gurubundan yüzbaşı Seyfettin’e, Mim Mim grubundan Topkapılı Mehmet Canbaz’a SELAM OLSUN!

İmalatı harbiyeden Eyüp Bey’e, Berzenci grubundan Ahmet Berzenciye, Ferhat grubundan Mustafa İzzet’e SELAM OLSUN!

Yahya kaptana, Ali Çetinkaya’ya, Şahin Beye, Sütçü imama ve Ahmet Hulusi efendiye SELAM OLSUN!

Kadınlarımız; Ayşe Çavuşa, Halime Çavuşa, Asker Saime’ye, Melek hanıma, Tayyar Rahime’ye, Kara Fatma’ya ve Gördesli Makbule’ye BİN SELAM OLSUN!

Daha önce Çanakkale’de, Conk Bayırında, Kemal yerinde ve daha sonra Adana’da, Maraş’ta, Sakarya’da, Urfa’da, Afyon’da, Antep’te ve İzmir’in Dağlarında Mustafa Kemallere SELAM OLSUN! SELAM OLSUN! SELAM OLSUN! SELAM OLSUN!

Ayrıca Haluk Levent video klibinin sonuna şehit olan dedesinin resmini koyarak şu sözleri ekledi:

Dedem…

Süleyman oğlu Diyap (1893-1963)

Üç kardeşi ile birlikte 14 yıl boyunca Çanakkale, Yemen ve Sakarya’da savaştı. Kardeşlerden Gani şehit oldu. Diğer kardeş Yunus vücudundaki mermi ile 40 yıl daha yaşadı.

Bu ülke tüm şehit ve gazilerimize minnettar. HALUK LEVENT

Haluk Levent – İzmir Marşı

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar