Instagram akış yenilenemedi
Sosyal Medya

Instagram akış yenilenemedi hatası ve çözümü

Bu yazımızda sizlere popüler sosyal medya uygulaması Instagram’da ana sayfayı yenilemek istediğimizde karşılaştığımız akış yenilemedi hatası nedir? Çözüm yöntemleri nelerdir? Anlatacağız.

Instagram akış yenilenemedi hatası nasıl çözülür?

Instagram uygulamasının haber kaynağını yenilemeye çalıştığınızda karşınıza çıkan “Akış yenilenemedi” hatasının genel nedeni İnternet bağlantınızın olmaması veya yavaş olmasından kaynaklıdır. Öncelikle her ihtimale karşı internet bağlantınızın (Wi-Fi veya mobil veri) açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer internet bağlantınızın açık olduğuna eminseniz, aşağıdaki yöntemleri deneyin.

  1. IP adresinin yenilenmesi açısından modemi kapatıp açın.
  2. Eğer mobil internet kullanıyorsanız 4G’yi açın.
  3. DNS adresini değiştirin.

Eğer bütün bunları yaptıktan sonra bile akış yenilenemedi hatası alıyorsanız Instagram sunucuları yoğunluk yaşıyor olabilir veya siber saldırı altında olabilir. Malum, son zamanlarda siber saldırılar artmış durumda. Bundan dolayı sosyal medya sitelerine erişim sürekli yavaşlıyor ve çeşitli hatalarla karşılaşılıyor. Siber saldırıları gösteren siteler ile anlık olarak yapılan siber savaşları görebilirsiniz. Eğer böyle bir durum söz konusu ise, saldırının geçmesini beklemekten başka çareniz yok.

Bir önceki Instagram durduruldu hatası başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar