Instagram durduruldu hatası
Sosyal Medya

Instagram durduruldu hatası ve çözümü

Bu yazımızda sizlere Instagram durduruldu hatası nasıl çözülür? Kısaca bahsedeceğiz.

Akıllı telefonlarda neredeyse her uygulamada karşılaşılan kronik “durduruldu” hatası bir türlü bitmek bilmiyor. Aynı durumdan Instagram kullanıcıları da muzdarip. Peki ummadık anda ekranda beliren bu hatanın çözüm yolu ne? Bakalım.

Instagram durduruldu hatasının çözümü

Öncelikle bu hatanın neden meydana geldiğinden bahsedelim. Instagram durduruldu hatasını alma sebebiniz, kullandığınız telefonun RAM kapasitesinin yetersiz olmasıdır. Bildiğiniz gibi telefonların ana donanımlarından biri olan RAM miktarı aşıldığında bazı uygulamalar kendiliğinden kapanabilir. Bu gibi durumlarda Instagram durduruldu hatasını çözebilmek için ilk olarak arka planda çalışan bütün uygulamaları kapatın. Sonrasında RAM kullanımını azaltabilmek adına yardımcı bir uygulama kullanarak RAM temizleme işlemi yapın. (Clean Master, CCleaner vb. kullanabilirsiniz)

Daha önceki Facebook durduruldu hatasının çözümü adlı yazımız da ilginizi çekebilir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar