Kredi Kartı

Kredi Kartı Kaç Günde Çıkar, Ne Zaman Gönderilir ?

Kredi kartına başvuru yapan tüketiciler onaylanma sürecine kadar heyecan içerisinde bekleyişini sürdürür. Onaylandığını öğrendiği andan itibaren ise ne zaman gönderilir yada bana ne zaman gelir gibi soruların yanıtlarını aramaya başlarlar. Söz konusu olan kredi kartları çok sık yaşanmamış olsa da, onaylandığı halde tüketicinin eline geç ulaştığı durumlar olabiliyor. Konu ile ilgili olan detaylar yazımızın devamında.

Kredi kartının çıkarılması ve gönderilmesi süresi net olmasa da iki haftadır. Banka tarafından onaylanan kredi kartı 10 gün içerisinde basım işlemleri gerçekleşir. Daha sonra kargoya verilmek suretiyle 15 gün süre zarfında tüketiciye ulaşır. Ancak dikkat edilmesi gereken en büyük konu kredi kartınızın net şekilde onaylandığını bilmeniz gerekir. Zaten onay almış iseniz, bu bilgi size telefon açılarak ya da SMS yolu ile bilgisi verilmektedir.

Kredi kartı bankalar tarafından kendi bünyesinde anlaşma sağladığı kurye aracılığı ile tüketiciye ulaştırır. Kurye dışında başka bir yol ile kredi kartınızı almak isterseniz, ilgili banka şubesi size yardımcı olacaktır. Çünkü gelişme gösteren teknoloji ile bazı bankalar kredi kartlarını kendi şubelerinde basım yapmaktadır.

Kredi kartınızın sizlere ulaştırılma sürecini mevcut bankanın ilgili internet bankacılığı şubesinden takip edebilirsiniz. Buradan sizlere ne zaman ulaştırılacağı hakkında bilgi verilmektedir. Eğer ki bankanın müşterisi değilseniz, çağrı merkezini kullanarak durum hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 15 gün tamamlanması durumunda kredi kartı sizin elinize halen ulaşmamış ise, o zaman ilgili banka ile tekrar iletişim kurmanız gerekmektedir

Etiketler: kredi kartım ne zaman gelir, kredi kartım kaç günde gelir, kredi kartım ne zaman elime ulaşır.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar