pubg mobile cihazınız bu sürümle uyumlu değil
Oyun

PUBG Mobile cihazınız şu anda desteklemiyor hatası (Android)

PUBG Mobile cihazınız bu sürümle uyumlu değil, PUBG Mobile cihazınız desteklemiyor hatası ve çözüm yollarından bahsettik.

İşlemlere başlamadan önce eğer telefonunuzda kendiliğinden yüklü olarak gelen dosya programı yoksa herhangi bir dosya açma uygulamasına ihtiyacımız olacak. (Önerim ES Dosya yöneticisidir)

Öncelikle en güncel PUBG Mobile APK dosyasını indirin. Şimdilik en güncel sürümün v0.10.0 olduğunu görüyoruz. Hem Full APK yazan dosyayı hemde SD DATA adındaki dosyayı indiriyoruz ve kurulum aşamalarına geçiyoruz.

pubg mobile apk kurulum
  • Her 2 PUBG Mobile APK dosyasını yükledikten sonra yukarıda indirdiğimiz ES Dosya yöneticisini açıyoruz.
  • Dahili depolamadan download kısmına giriyoruz.
  • PUBG’nin sd data dosyasına tıklıyoruz.(Aynı zamanda RAR dosyasıdır.)
  • Com.tencent.ig” klasörüne basılı tutuyoruz ve çıkart diyoruz.
  • Karşımıza gelen kutuda “yol seç“e tıklıyoruz, Android > obb seçiyoruz ve tamam diyoruz.
  • Çıkartma işlemi bittikten sonra tekrar download kısmına gelip PUBG Mobile Full yazan dosyanın üzerine tıklıyoruz, yükle diyoruz ve paket yükleyiciyi seçiyoruz.

Eğer karşınıza “Güvenlik amacıyla, telefonunuz bilinmeyen kaynaklardan alınan uygulamaların yüklenmesini engelleyecek şekilde ayarlandı” hatası çıktıysa ayarlardan bilinmeyen kaynaklar seçeneğini etkinleştiriyoruz. Tekrardan download kısmına gelip yükle diyoruz.

Ardından telefonunuzun arayüzüne gelip oyunu açıyoruz. Artık oyunumuzu oynayabiliriz.

Not: Sürüm hatası genellikle Android sürümü düşük olan telefonlarda görülmektedir. Sürümü düşük olan bir telefon zaten eski olacağından PUBG Mobile oyunundan çokta performans beklemeyin derim.

Eğer telefon donanımınızın iyi olduğunu düşünüyorsanız ve kasma problemi yaşıyorsanız PUBG Mobile kasma sorunu yazısını okumanızı öneririm.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Bu Gönderi Bir Yorum Yaptı

  1. ozgur Reply

    Tabletime pubg mobili indirdim yükledim şifremi girdim yanlız cihaziniz şuan desteklemiyor daha sonra tekrar deneyiniz çıktı bu sorunumda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar