pubg mobile hata kodu 154140716
Oyun

PUBG Mobile güncelleme hata kodu: 154140716

Sunucuya bağlanılamıyor. Lütfen farklı bir ağ dene ya da ayarlar bölümünden oyuna WiFi bağlantısı erişimi sağla. Hata kodu: 154140716 (PUBG Mobile) çözüm yöntemleri.

Eğer İnternet bağlantınızın olduğuna eminseniz (tarayıcınızdan herhangi bir siteye girip kontrol edebilirsiniz) çözüm yöntemine geçelim.

Güncelleme hata kodu: 154140716 çözümü

Hata kodu: 154140716 genellikle İnternet bağlantınızla ilgili bir problemdir. Öncelikle modeminizi kapatıp açmayı deneyin. Fakat hata yine tekrarlıyorsa bir VPN uygulaması kullanmanız gerekecek.

Şahsen Turbo VPN kullanmanızı öneririm. Benim de kullandığım bir VPN uygulaması. Diğerlerine göre daha hızlı ve pratik diyebilirim. Kullanımı da oldukça kolay. Tek dezavantajı uygulamayı açarken ve kapatırken karşınıza kısa süreliğine reklam çıkıyor. Fakat sunduğu hizmeti göz önüne alırsak uygulamanın içine kısacık bir reklam yerleştirmek haklarıdır diyebilirim.

Android için Turbo VPNiOS için Turbo VPN

Uygulamayı telefonunuza indirip kurduktan sonra PUBG Mobile oyununa giriş yapın. Sorunun düzeldiğini fark edeceksiniz.

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile kasma sorunu çözüm yöntemleri

Diğer çözüm yöntemi: DNS adresinizi değiştirin.

iOS telefonlarda DNS adresini değiştirmek için: Ayarlar > Wi-Fi > bağlı olduğunuz Wi-Fi ağının yanında bulunan (i) simgesine tıklayın. DNS’i ayarla > elle kısmını seçin ve istediğiniz gibi ayarlayın.

Android telefonlarda DNS adresini değiştirmek için: Ayarlar > Wi-Fi > kablosuz > bağlı olduğunuz ağa dokunun ve ağ ayarlarını yönet deyin. Gelişmiş seçenekleri göster > IP ayarlarını statik yapın ve istediğiniz bir DNS adresini yazın.

Google DNS: (8.8.8.8)(8.8.4.4)

Open DNS: (208.67.222.123)(208.67.220.123)

PUBG Mobile Hata kodu: 154140716 için çözüm yöntemlerimiz bu kadar. Umarım işinize yaramıştır.

İlgili içerik: PUBG Mobile hata kodu 495

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Bu Gönderi Bir Yorum Yaptı

  1. Mertcan Acar Reply

    Emülatörüm dns ayarları yaptım yine girmiyor aynı hatayı yapıyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar