Twitter'da engellendiğimi nasıl anlarım?
Sosyal Medya

Twitter’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

Twitter uygulamasında engellendiğini anlamak. Bu yazıda “Twitter’da Engellendiğimi nasıl anlarım? Beni kim engellemiş?” Sorularına cevap bulacaksınız. Ek olarak engelleme işlemi nasıl yapılır? Öğrenebilirsiniz.

Twitter’da Engellendiğini Nasıl Anlarsın?

Twitter hesabınızda gezerken herhangi bir arkadaşınız aklına geldi ve profiline bakmak istediniz. Arama kutusunda kullanıcıyı arattınız fakat sonuç gelmedi. Bu, engellendiğiniz anlamına gelebilir. Tamamen emin olmak için arama kutusuna kullanıcı adını yazdığınızda aşağıda Git: @… şeklinde bir yazı çıkacaktır. Tıkladığınız zaman karşınıza “@…adlı kişiyi takip etmen ve @… adlı kişinin Tweetlerini görüntülemen engellenmiş” şeklinde uyarı gelir. Artık engellendiğinize emin olabilirsiniz.

Twitter’da birini engellerken “Engellenen kişi artık seni takip edemeyecek veya sana mesaj göndermeyecek, fakat karşı taraf da sizden bildirim almaz.” uyarısı alırsınız.

Yani eğer birisi sizi engellediyse: Takip isteği gönderemezsiniz, karşılıklı mesajlaşamazsınız, birbirinizden bildirim alamazsınız. Doğal olarak Twitter’daki bağlarınız tamamen kopmuş olur.

Twitter’da Birini Nasıl Engellerim?

Engellemek istediğiniz kişinin sizi takip etmesi veya etmemesi farketmez. Twitter’da engelleme işlemini yapmak için sırasıyla aşağıdaki adımları takip edin.

  • Twitter uygulamasını açın.
  • Engellemek istediğiniz kişinin profiline girin.
  • Sağ üst kısımdaki yan yana üç nokta işaretine tıklayın.
  • @… adlı kullanıcıyı engelle yazısını göreceksiniz. Bu yazıya tıklayın ve engelle deyin.

İlginizi çekebilir: WhatsApp’ta engellendiğimi nasıl anlarım?

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar