WiFi şifre kırma uygulaması
İnceleme

WiFi şifresi kırma uygulaması: WiFi Map

Android ve iOS kullanıcıları için geliştirilmiş WiFi şifresi kırma uygulaması WiFi Map‘ı inceliyoruz.

Aslında tam olarak şifre kırma diyemeyiz. Uygulamanın çalışma mantığı çok basit. Restoran ve cafe gibi yerlerde oturan insanların garsonlar yardımıyla oturdukları yerdeki WiFi şifrelerini öğrenerek uygulamaya girmesi sonucunda bizde bundan faydalanabiliyoruz. Yani bir nevi WiFi şifresi yardımlaşması diyebiliriz.

NOT: Uygulama kesin olarak sonuç vermez. Üstte belirttiğim gibi yardımlaşma esasına dayanır. Eğer kimse bulunduğunuz mekandaki WiFi şifresini çeşitli yollarla öğrenip uygulamaya girmediyse, şifreyi göremezsiniz.

Çevrenizdeki WiFi ağlarının şifrelerini gösteren uygulama: WiFi Map

Telefonunuza indirip kurduktan sonra konum özelliğini açın. Uygulamaya girin. Karşınıza çıkan haritada çevrenizdeki WiFi ağlarının şifresini öğrenebilirsiniz. Eğer İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız, şansınız daha yüksek olacaktır.

NOT2: Yeni şifreleri görmek için uygulamayı sürekli olarak güncel tutmanızda fayda var.

WiFi Map Android indir

WiFi Map iOS indir

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar