iPhone telefonlar için müzik indirme uygulamaları
iPhone

iPhone için müzik indirme uygulamaları

iPhone telefonlar için en iyi müzik indirme uygulamaları listesi.

Daha önce Android müzik İndirme uygulamaları başlıklı yazımızda Android cihazlar üzerinde deneyerek gözlemlediğimiz, bize göre en iyi müzik indirme uygulamaları listesini hazırlamıştık. Şimdi ise sıra iOS işletim sistemine sahip cihazlara geldi.

iPhone kullananlar bilir, iOS işletim sistemine sahip Apple cihazlarda müzik indirilemiyor. Aslında bunun sebebi oldukça basit; Apple başlı başına müzik ticareti ile uğraşan bir şirket olduğundan dolayı, iOS işletim sistemine sahip cihazlarında App Store üzerinden iPhone müzik indirme uygulamalarını bünyesinde barındırmamaya özen gösteriyor.

Bizde daha fazla başınızın ağrımaması için, bu yazımızda sizlere iOS işletim sistemine sahip bütün cihazlarda rahatlıkla müzik indirebileceğiniz iPhone müzik indirme uygulamalarından bahsedeceğiz. Aşağıda bahsi geçen uygulamalar için jailbreak işlemini yapmanıza gerek yok, bunu da belirtmeden geçmeyelim.

iPhone müzik indirme uygulamaları

Full Mp3: Yapımcısı Türk olan Full Mp3 adlı müzik indirme uygulaması, İnternet bağlantısına gerek duymadan müzikleri indirip, dinleme imkanı sağlıyor. Full Mp3 indirme uygulaması iOS 6’dan sonrasında sorunsuz olarak çalışıyor. Uygulamanın kullanıcı yorumları da bir hayli iç açıcı diyebiliriz.

Music Plus: Uygulama Türkçe dil desteğine sahip olup, günümüzde yeni çıkan birçok Türkçe şarkıyı da içerisinde barındırıyor. Bu sebeple iyi bir iPhone müzik indirme uygulaması.

iDownloader Pro: iOS işletim sistemine sahip cihazlarda müzik indirebileceğiniz bir diğer uygulama ise iDownloader Pro. Şu an için ücretsiz olarak müzik indirilebiliyor. Uygulamanın Premium özelliği bulunuyor fakat bu özellik sadece reklamları kaldırmaya yarıyor.

Mp3 İndir: Bu uygulamada da Premium özelliği mevcut. Şahsen deneyip görmediğim çok kez adını duyduğum bir uygulama. Denemekten bir şey çıkmaz.

Yazımızın sonuna geldik, umarız iPhone cihazlarda aradığınız müzik indirme uygulamasını bulmanızda yardımcı olabilmişizdir.

Article written by admin

Merhaba, ben Batuhan. 22 yaşındayım. 2016 yılında Webgazi.com'u kurdum. O zamandan bu zamana sizlere yararı olabilecek içerikler üretmeye çalışıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar